Zdeněk Kukula


Nabízím dále výběr kvalitní podkresové hudby s možností Vašeho výběru, titulky, efekty, animace fotografií, sestřih na DVD, vše za velmi příznivé ceny. Navíc je možné, že se během důležitých chvil svatebního dne bude objevovat tam, kde nemá, a tak třeba můžete přijít fotky prstýnků, protože kameraman se zrovna v té chvíli objeví fotografovi v záběru… Zvažujete-li tedy tuto variantu, zkuste minimálně zabrouzdat na internetu a vypátrat tipy a triky master video svatba to, aby měl „váš kameraman všechny potřebné záběry, beer nenarušil vzácné a neopakovatelné chvíle vašeho velkého dne.

HIGHLIGHTS - Standardem je 4 minutový svatební klip, který je sestříhán na hudbu - ten určen pro všechny, kterým chcete ukázat jaká byla Vaše svatba. STONE - nejdražší, ale consider zdaleka jedinečný balíček, protože obsahuje consider videopozvánku na svatbu a promítání předsvatebního meeting přímo ve svatební den navíc k programu expanded. Při natáčení svatby kameraman postrádá hlavně čas, je pod velkým tlakem, a tak vše závisí na jeho zkušenostech a míře profesionality.

Dokáže zachytit váš svatební den, tak abyste se rádi na něj dívali i za několik let. Na tento váš velký den je velmi důležité si vybrat svatebního kameramana a svatebního fotografa, který dokonale ovládá svůj obor, pracuje s profesionální technikou, zná svatební tradice an umí rychle reagovat na dané změny v průběhu svatebního dne. Během příprav novomanželů se svatební fotograf a kameraman snaží nerušeně zachytit atmosféru, tak abychom nerušili a přitom měli vysoce kvalitní an umělecké záběry. V průběhu dne vám rádi poradíme jak si svatební den zorganizovat tak, abychom měli dostatek času i na externí ​​fotografování a filmování.